Prvo mjesto na likovnom natječaju

Autor: Saša Ostojić, 12. 12. 2016.

Prvo mjesto u likovnom izričaju osvojila je učenica naše škole, I. P . na Teslinom danu održanom u Osnovnoj školi Nikole Tesle u Mirkovcima. Svi mi koji poznajemo Ivanu, znamo da je njena velika ljubav govoriti, ali ne riječima, nego slikom. Ivana je stvarateljica koja papir nikad ne ostavlja bijelim. Njezina talentiranost prepoznata je i danas kada su njenu sliku, akademski umjetnici, ocijenili najboljom od svih svih pristiglih slika na natječaj u likovnom izričaju. Mentor: Slavko Ćučković,prof.
Bilo je još nagrađenih radova naših učenika iz drugih nastavnih predmeta.
Čestitke svim sudionicima, posebno nagradenima!

Прво место у ликовном изричају освојила је ученица наше школе, И. П . на Теслином дану одржаном у Основној школи Николе Тесле у Мирковцима. Сви ми који познајемо Ивану, знамо да је њена велика љубав говорити, али не речима, него сликом. Ивана је стваратељица која папир никад не оставља белим. Њена талентираност препозната је и данас када су њену слику, академски уметници, оценили најбољом од свих свих пристиглих слика на натјечај у ликовном изричају. Ментор: Славко Ћучковић,проф.
Било је још награђених радова наших ученика из других наставних предмета.
Честитке свим судионицима, посебно награденима!