Listen to my HERstory

Projekt u kome smo učestvovali zajedno s timovima iz Rumunjske i Poljske u razdoblju 2019.-2021. godine. Glavna svrha projekta je da učenici postanu svjesni uloge žene u našem društvu, ne samo kao domaćica, već se i bori i podržava jednaka prava i mogućnosti; ne samo kao majka, kći ili sestra, već i kao inspiracija za mnoge društvene promjene. Kroz razne aktivnosti, razmjenom multikulturalnih iskustava i istraživanjem, podići ćemo svijest o temi koja je još uvijek prisutna u današnjem društvu. Cilj nam je živjeti na tolerantnom kontinentu, braneći jednakost i slobodu kroz zajedništvo kultura.

Birds have to fly

Projekt u kome smo učestvovali zajedno s timovima iz Slovenije, Španjolske i Latvije u razdoblju od 2020.-2022. godine. Glavna tema su nacionalne ptice i sve partnerske zemlje slažu se podijeliti svoja iskustva i metodologiju kroz glavnu temu. Cilj projekta bio je obogaćivanje znanja učenika o prirodi, oni razumiju značaj ptica našom razmjenom iskustava i dobrim partnerskim poslom.