Dječji tjedan, svi u CineStar

Autor: Tatjana Lukić, 6. 10. 2016.

Povodom obilježavanja Dječjeg tjedna, naši su učenici posjetili Dječji festival u CineStru te uživali u  animiranoj verziji klasika svjetske književnosti, genijalne knjige Antoinea de-Saint Exuperija, Mali princ.

Prije filma emitiran je 10 minutni  video UNICEF-a na temu „Različitost je dobra“, u cilju pobuđivanja empatije prema različitostima koje nas okružuju. Na istu temu organiziran je nagradni natječaj. Prijava za sudjelovanje na Natječaj je preko facebook stranice CineStarCinemasHrvatska.Pobjednički razred u svakoj kategoriji će osvojiti besplatnu nagradnu projekciju filma za svoj razred.

Поводом обележавања Дечије недеље, наши су ученици посетили Дечији фестивал у ЦинеСтру те уживали у  анимираној верзији класика светске књижевности, генијалне књиге Антоина де-Сант Ексуперија, Мали принц.
 Пре филма емитован је 10 минутни  видео УНИЦЕФ-а на тему „Различитост је добра“, у циљу побуђивања емпатије према различитостима које нас окружују. На исту тему организован је наградни конкурс. Пријава за суделовање на Конкурс је преко фацебоок странице ЦинеСтарЦинемасХрватска.
Победнички разред у свакој категорији ће освојити бесплатну наградну пројекцију филма за свој разред.