Obavijest za učenike i roditelje

Autor: Tatjana Lukić, 4. 4. 2020.

Dragi učenici, dragi roditelji,

prva faza je završena! Prije ulaska u drugu fazu nastave na daljinu, prethodi tjedan u kojemu učenicima nećemo zadavati nove zadatke, nego ćemo se usredotočiti na zajedničko ponavljanje i doradu propuštenih nastavnih sadržaja i neostvarenih ishoda. Učenici razredne nastave, koji nemaju izravan kontakt s učiteljem, pratit će i dalje program Škole na Trećem (HRT3), a učenici predmetne nastave, videolekcije koje su se već prikazivale, u cilju utvrđivanja. Učitelji će u tome tjednu ponavljanja i planiranja analizirati aktivnost učenika tokom nastave na daljinu te im dati povratnu informaciju o njihovoj aktivnosti. U drugoj fazi, poslije odmora za učenike, uslijedit će vrednovanje i ocjenjivanje tijekom nastave na daljinu.

Pohvaljujemo sve naše učenike koji vrijedno rade u virtualnim učionicama i uče važnu lekciju Škole za život – preuzimanje odgovornosti za vlastiti školski uspjeh.

Hvala i roditeljima koji su ujedno i pomagači našim vrijednim učiteljima u provedbi nastave na daljinu.

Na poveznici dolje su Upute za vrednovanje i ocijenjivanje.

« Listopad 2020 »

Osnovna škola Bršadin / , Bršadin / os-brsadin.skole.hr / ured@os-brsadin.skole.hr