Ministar znanosti i obrazovanja, gospodin Pavo Barišić sa suradnicima i župan Vukovarsko srijemske županije, gospodin Božo Galić sa suradnicima posjetili su Osnovnu školu Bršadin

Autor: Tatjana Lukić, 10. 5. 2017.

Bila nam je velika čast ugostiti ministra znanosti i obrazovanja, cijenjenog gospodina prof. dr Pavu Barišića sa suradnicima i župana Vukovarsko - srijemske županije, uvaženog gospodina Božu Galića sa svojim suradnicima. Posjet je protekao u toplom ozračju. Poslije pozdravnih riječi uslijedio je prikladan program, a potom obilazak prostora škole uz ugodno druženje s učenicima i učiteljima. Zadovoljni postignućima u radu škole i dosadašnjom suradnjom, ministar, gospodin Barišić i gospodin Božo Galić, pružili su potporu u realizaciji projekta dogradnje škole i daljnjeg opremanja s intencijom pružanja kvalitetnijih uvjeta za boravak i rad djece i odgojno obrazovnih djelatnika. Škola  je dobila donaciju za kupovinu sprava za TZK i lektirne građe.

Била нам је велика част угостити министра науке и образовања, цењеног господина проф. др Паву Баришића са сарадницима и жупана Вуковарско - сремске жупаније, уваженог господина Божу Галића са својим сарадницима. Посета је протекла у топлој атмосфери. После поздравних речи уследио је прикладан програм, а потом обилазак простора школе уз угодно дружење с ученицима и учитељима. Задовољни постигнућима у раду школе и досадашњом сарадњом, министар, господин Баришић и господин Божо Галић, пружили су подршку у реализацији пројекта доградње школе и даљњег опремања с интенцијом пружања квалитетнијих услова за боравак и рад деце и васпитно образовних радника. Школа  је добила донацију за куповину справа за ТЗК и лектирне грађе.